Aktuality

Veselé vánoce a šťastný nový rok

21. prosince 2009 v 15:25 | Honza

Za všechny co se vám věnují na trénincích vám přeji krásně prožitý Štědrý den, bohatou nadílku pod stromečkem a spoustu pohody. Pokud si najdete o prázdninách čas zavítat k vodě, tak hodně zdaru. Do nového roku přeji jen to nej a spoustu úlovků.

Máme tu první příspěvek do vaší fotogalerie

26. října 2009 v 17:06 | Honza

Jak jsem slíbil, tak činím. První, kdo mi poslal fotky byla naše malá Hanka. A můžu říct, že jsou opravdu povedené. Takže ostatní, klidně taky posílejte. Kouknout se na fotky můžete v sekci My na rybách - viz. odkaz v levé části stránky.

Přidejte své foto do galerie

21. října 2009 v 10:12 | Honza
Pokud máte a chcete se pochlubit nějakými fotografiemi z vašich výprav za rybami, pošlete mi je na email: mo.poruba1@seznam.cz a já je potom uveřejním tady na stránkách. Přidejte nějaký komentář, napište mi jej k fotkám do mailu a já to k nim připíšu. Máte prostor tak se pochlubte:) Můžete posílat své úlovky, ale i krajiny - vaše oblíbená místa. Těším se na nové příspěvky.

Prázdniny jsou za námi a my opět začínáme

31. srpna 2009 v 9:27 | Honza
Prázdniny utekly a my zase začínáme.

Doufám, že jste přes léto měli více času na ryby než já a něco pořádného ulovili. První trénink bude 11.9. v 15:30 na Bečkárně. Pokud máte nějaké kamaády, kteří by se taky rádi stali rybáři, tak je klidně přiveďte. Letos opět budeme využívat i tělocvičnu, takže ani počasí nám nic nepřekazí. Pokud se sejdeme v hojném počtu, hned další víkend pojedeme na závody na Těrlické přehradě, které se uskuteční 19.9.
Těšíme se na vás a doufáme, že budete stejně šikovní jako do teď.

Pokud nebudete mít co dělat

9. července 2009 v 10:17 | Honza
Přijďte se podívat 26.7. na vřesinské koupaliště a uvidíte ty nejlepší skokany na skákacích botách a můžete vyhrát spoustu cen. Pokud chcete vědět o akci více, koukněte na www.aubria.eu

TĚLOCVIČNA! POZOR !DŮLEŽITÉ! I PRO RODIČE!

8. ledna 2009 v 12:01 | Honza
Dnes jsem byl za panem ředitelem na ZŠ ve Svinově domlouvat tělocvičnu.
Příští týden půjdu dělat nábor nových rybářů na jejich školu a domluvím se již na konečném termínu obsazení těločvičny.

BYLY MI NAVRHNUTY TYTO TERMÍNY:
STŘEDA 15:00 - 16:00
ČTVRTEK 15:00 - 18:00 (tělocvična je volná 3h, ale my budeme mít 1h, max. 2)
PÁTEK 15:00 - 16:00

PROTO SE VÁS PTÁM, KERÝ DEN BY BYL PRO VÁS NEJPŘIJATELNĚJŠÍ? AŤ MŮŽU OZNÁMIT TERMÍN, KTERÝ JSME SI VYBRALI. Jestli nemůžete od 15h - vyhovuje pouze čtvrtek, kdy může mít začátek např. od 16h nebo 16:30 do 18h. Pan ředitel je vstřícný a snaží se nám pomáhat.
V pátek mi prosím řekněte v kroužku, který den byste chtěli chodit.
PŘIJĎTE PROSÍM VŠICHNI!!

poslední slunný den

19. října 2008 v 19:08 | Honza
PÁTEK 17.10. byl jeden z posledních slunných dnů, a proto jsme jej využili k trénování rybolovné techniky. Druhá část se věnovala rybolovným znalostem. Všechny musím pochválit, neboť jak rybolovná technika (RT) i znalosti zvládali bravůrně.Zítra se trénuje RT

16. října 2008 v 16:40 | Honza
Na zítra 17.10. 2008 si do rybáře nemusíte brát žádné rybářské náčíní. Chytat nebudeme. Budeme se zdokonalovat v rybolovné technice (RT) a pokud bude pršet budeme v boudě (v teple), takže se nemusíte bát přijít:) Jinak se pořádně oblečte ať vám není zima a hlavně si vemte s sebou DOBROU NÁLADU :) Mám pro vás i nachystanou soutěž o které vám zítra něco povím. A pokud to stihnu tak vám to ještě do zítra dám nějaké informace ohledně rybolovné techniky (RT), abyste nezapomněli to co trénujete.

Zítra ahoj
Honza

Nová sezóna je tady!!

11. září 2008 v 13:10

Nový školní rok je tady a my opět začínáme,

Na těchto stránkách naleznete veškeré informace, které budete potřebovat pro získání povolenky. Každý týden sledujte tyto stránky, neboť nejpozději do čtvrtku do 18:00 zde umístíme, co si máte sebou vzít v pátek do kroužku. Zda budete potřebovat věci na chytání, nebo ne.
Budeme zde umisťovat i jednotlivé materiály potřebné pro získání povolenky, termíny závodů a kdo na ně pojede. Dále se vám zde pokusíme dát i zajímovosti k tomu, co jste se právě učili v kroužku, ať si to doma v klidu můžete prohlédnout a zopakovat. A příště, vše budete umět, půjde vám to rychleji, budete mít více času na chytání.
V menu také naleznete odkazy na hlavní stránky MS Poruba 1, a na další zajímavé stránky.
Pokud máte nějaké fotografie ze svých výletů za rybaření, neváhejte nám je zde zaslat a my je zde zveřejníme. Tenhle web je pro vás a o vás, takže pokud budete chtít abychom zde umístili nějaké další věci, řekněte nám to.
Přeji vám hodně úspěchů a Petrův zdar
Honza
 
 

Reklama