Informace o setkání mládeže ČRS v Hradci Králové

15. října 2014 v 19:02 | Jan Lubojacký |  Aktuality
Takže ahoj všichni teďka bude "stručná a rychlá" slohovka o tom jak jsem se měl na setkání mládeže v Hradci Králové
Asi začnu tím, jak jsme se tam dopravili. Jelo se mikrobusem od nejmenované firmy (neznám ji), kterým jsme sice jeli dlouho, ale jsem rád, protože byl čas se skamarádit s Filipem, Michalem, Vojtou, Eliškou a Eliškou.
Když jsme dorazili do kempu, vybalili se a aklimatizovali tak jsme šli na nástup, kde bylo 14 krajů. Na Středočechy jsme sice čekali, ale na zabití to nebylo. Po nástupu jsme šli na večeři a po večeři na první závod na Stříbrný rybník přímo v kempu. "Závod" spíše kamarádské rybaření. Losování míst nebylo, bylo to tak že kdo k vodě přijde první ten má největší výběr a rybařili jsme jako tým (Filip, Michal, Vojta, obě Elišky a vedoucí). Jelikož jsme byli první u večeře, tak jsme byli také první u vody. U vody jsme poseděli asi dvě a půl hodiny a vyhlásil se konec "závodu". Za tuto dobu náš tým vytáhl jednoho kapra a pár kusů bílé ryby. Následovala druhá večeře a potom jsme dostali pokyny - pomodlit, vyčůrat a spát.
Druhý den bylo krásně a, proto nás vzbudili o něco dříve. Samozřejmě byla ranní hygiena atd.… Po tom všem jsme šli na nástup, po nástupu na snídani mimochodem snídaně jak od babičky (dva vídeňské párky a k tomu dva rohlíky), prostě lahoda co více si člověk může přát. Po této báječné snídani se vyrazilo do Hradce Králové na muzeum města Hradce a vodní elektrárnu Hučák se "výukové dopoledne" ukončilo. Druhý závod na soukromém revíru jsme se moc těšili a upozorňovali nás že jsou tam veliké ryby (kapři a jeseteři) a že s tím máme počítat. Takže máme nachystáno a jdeme závodit. Zapomněl jsem říct, že se zase závodilo jako tým a jako tým jsme vytáhli 2ks jeseter 7ks kaprů 1ks sumce a pár ks bílé ryby. Následovala večeře a pomodlit, vyčurat a spát.
Třetí a zároveň poslední den trochu mrholilo, ale nám to vůbec nevadilo a šli jsme na snídani. Po snídani následoval závod v lanovém parku a na travnaté ploše před naší chatou, kde se lezlo po lanech, foukali šipky, házeli sekerou, střílelo lukem, hráli sumo v nafukovacích koulích atd. … Ukončil se poslední závod a sečetly se výsledky a po výsledcích se vyrazilo domů.
Celkově jsme skončili na 4. místě.
Tento výlet se mi velmi líbil a byl dobrou zkušeností pro rybařinu větších ryb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama