Prosinec 2011

16.12. Páteční slezina

14. prosince 2011 v 23:27 | Misa V. |  Aktuality
Ahoj vytrvalci,
jako obvykle se bude v pátek 16.12. konat kroužek na Bečkárně. A jelikož se blíží konec roku , což znamená odevzávání sumářů,nemine to i nás. Takže kdo má možnost-dorazí. Doufám, že účast bude hojná :)

Nezapomeňte:
rybářké povolenky a další doklady včetně rybářského řádu (vklidu vše vyplníme ). Samozřejmě pokud se najdou vytrvalci, kteří budou chtít čeřit naše vody i o vánočních svátcích,v novém roce se také ještě najde příležitost povolenky odevzdat.

Kdo má půjčené jakékoliv materiály z kroužku (kartičky ryb, rostlin, živočichů popřípadě skishe a jiné vybavení z kroužku) poprosím o navrácení. Zase bude spousta příležitostí k vlastnímu tréningu.

Takže v pátek
Míša

Kroužek v pátek

6. prosince 2011 v 16:28 | Radim V. |  Aktuality
9.12. se v kroužku pokusíme o úlovek nějakého pěkného dravce na přívlač (zřejmě naposledy v tomto roce). Jestli je bečkárna zamrzlá nevím, ale neměla by být. Zima do pátku ve své plné síle neudeří, a kdyby náhodou meteorologům předpověď nevyšla a vodní hladina by byla pokryta ledem, budeme si rozšiřovat znalosti ohledně rybářského řádu a poznávat nové druhy ryb, rostlin a vodních živočichů.


PS: kdo bude chtít lovit přívlačí bude mít : VYBAVENÍ K LOVU (krom základních věcí jako prut, naviják atd. i nástrahy pro lov přívlačí), POVOLENKU A HLAVNĚ TEPLÉ OBLEČENÍ (povinně rukavice a čepici)!!!