Říjen 2010

Páteční kroužek ve znamení přívlače

29. října 2010 v 19:04 | Honza Hořínek |  Aktuality
Dan s kaprem
Zdravím všechny členy kroužku mládeže MS Poruba 1. Dnešní setkání bylo ve znamení nádherného počasí plného sluníčka a dobré nálady. Prošli jsme se kolem vody, pomohli hospodáři Marcelovi rozvěsit cedule na revíru a přitom všem jsme stihli provětrat umělé nástrahy. Dravce jsme tentokrát sice žádného nepřelstili, ale nakonec se  jeden poněkud netradiční úlovek podařil. Náš nový člen kroužku Dan chytil na twistra za ocasní ploutev krásného více než 50 cm kapra,který byl patřičně zdokumentován a brzy si jej budete moci prohlédnout i zde. Nebýt všeobecného hájení kaprovitých ryb, tak si Dan z dnešního kroužku odnesl krom nových vědomostí i krásný úlovek,ale to nevadí. Svého kapříka si určitě chtíte  všichni 17. listopadu v rámci závodů ,které pro vás připravujeme.
Dnešní kroužek byl ukončen malým testem z poznávání ryb a nakonec došlo na tajemství Bečkárny.
Všichni nezůčastnění mohou jen litovat.

Příští týden v případě dobrého počasí vyrazíme opět k vodě. Tentokrát půjdeme lovit na řeku. Dobře se oblečte, připravte si pruty na plavanou, splávky a nezapomente na dobrou náladu.

Budeme se těšit a sekejte doma dobrotu.

Honza Hořínek.

Lov dravců přívlačí

25. října 2010 v 10:06 | Honza Hořínek |  Aktuality
Máme za sebou první podzimní kroužek ve znamení přívlače a lovu na umělé nástrahy. Přelstili jsme celkem 3 štiky což je docela dobrý výkon. U vody jsme strávili příjemné chvíle a nic nám nebrání v tom, aby jsme si celou akci zopakovali ještě jednou. Pokud tedy nebudou z nebe v pátek padat trakaře, tak půjdeme opět vláčet. Všichni se tedy dobře oblečte, připravte si umělé nástrahy a vyrazíme k vodě. Pokud bude náhodou nevlídné počasí, tak zalezeme do boudy a probereme další zajímavá témata ohledně plavané. Nudit se v žádném případě nebudeme. Přeji všem pevné nervy ve škole a těším se na všechny.

Honza Hořínek.

22.10. Už jste se dočkali

21. října 2010 v 0:05 | Honza S. |  Tréninky


Ahoj ahoj,

tak konečně se nám ochladilo, což je signál proto, jak jsme slíbili, abychom vyrazili k vodě vláčet. To znamená, že na pátek si doneste všichni co máte,nějaké nástrahy a pruty. Ale co je nejdůležitější, pořádně a hlavně teple se oblečte. Pokud nebude někdo teple oblečen, nepůjdechytat a bude v boudě. Ti z vás co mají povolenky, tak si je vemte. Takže lovu zdar.
PS: Už jste zjistili na co to Milan minule chytal?:)


pěkný kousek
jedna z umělých nástrah

8.10.2010

7. října 2010 v 19:42 | Radim |  Aktuality
Do kroužku budete potřebovat věci na chytání (hlavně židličky!). Zase si vás rozdělíme, takže bude chytat ryby a také se zdokonalovat v rybolovné technice. Hlavně se pořádně oblečte, má být velká zima!