Duben 2010

trénink opět od 14:30 do 17h

15. dubna 2010 v 15:01 | Honza |  Tréninky
Zítra budeme mít trénink opt od 14:30 do 17h ať máme dostatek času se připravit na nadcházející závody. Ti coještě nemáte povolenku, naučte se (poznávání ryb, znalosti z rybářského řádu). Pokud budete chtít jít na závody budete muset mít už povolenku.

Jinak teď v sobotu jsou závody na Zámečku v porubě - kvůli omezenému počtu míst pro chytání můžeme vzít pouze 5 závodníků. Proto vybereme z vás ty,kteří půjdou. Veškeré info dostanete zítra během tréninku. A připomínám, další sobotu jsou závody u nás na bečkárně. Tak se snažte ať máte povolenku.

Vemte si sebou opět splávky, silony, háčky, bročky, a tentokráte i prut na odhoz.

Trénink

7. dubna 2010 v 9:59 | Honza
V pátek bude trénink na Bečkárně od 14:30 do 17:00 - budeme se již připravovat na závody, protože další týden jsou 17.4. první závody a pak ten další týden 24.4 máme domácí závody na Bečkárně.
Vemte si sebou háčky, splávky, silony, bročky - prostě vše co máte.
Ti z vás, kdo ještě nemáte povolenky, naučte se, prozkoušíme vás a popřípadně naučíme se co ještě neumíte (např. navazování háčků, splávků)

Taky mám na vás jeden dotaz ohledně případného druhého tréninku. Máme v podstatě měsíc do Zlaté udice a ještě mámvelký kus práce před sebou. Proto bych zařadil druhý trénink, ať vše procvičíme. V pátek mi řeknete který druhý den by vám vyhovoval nejvíce: PO,UT,ST, CT

Vybereme tým na Zlatou udici, kteří budou chodit trénovat 2x týdně a z ostatních kdo bude chtít, taky může přijít.