Únor 2010

Trénink odpadá - jsou prázdniny

25. února 2010 v 14:41 | Honza |  Tréninky
Protože máte prázdniny a tělocvična bude zavřená, rozhodli jsme se vás netahat ještě na trénink, tak si užíjte pěkného počasí a vyražte někam ven. Příští týden budeme ještě v tělocvičně a pak uvidíe dle počasí.

Trénink 12.2.

11. února 2010 v 9:49 | Honza |  Tréninky
Tak zítra pokud vše stihnem tak se dostane téměř na vše. Čeká vás 2. kolo závodů v RT mezi vámi, pak si ještě chvíli zaházíme no a potom se vrhneme na testy - úplně stejně jako minule. Takže si prosím vás zopakujte ještě jednou první oddíl otázek - Přírodoědné znalosti. Vím, že jich tam je hodně, ale vy jste šikovní. No a taky se kouknem na poznávačku, ať to umíte všichni, co chcete už povolenku. Takže si vemte sebou i prupisky, ať máte čím psát.
Taky mi prosím řekněte, jestli má z vás někdo zájem o ten letní tábor ať to můžu popřípadně nahlásit kolegovi ze Zábřehu.
Jo a ještě připomíním, že někteří mi ještě nepřinesli přihlášku:)

Důležité!!! Letní tábor!!!

2. února 2010 v 18:57 | Honza |  Aktuality
Naskytla se nám příležitost ve spolupráci s MS Zábřeh a tamním DDM jet na rybářský tábor.
termín: 1-6.8. 2010
místo: Dobratice u Hulína
cena: 1600,- Kč

Děti by chytali na soukromých rybnících, kde je hojnost ryb. V ceně je zahrnuta doprava a strava. Spalo by se ve stanech, ale veškeré sociální zázemí (sprchy,wc . . .) jsou na místě k dispozici. Takže ti z vás, kteří by chtěli jet a rodiče je pustí:) dejte mi vědět do 14 dnů,tedy do 15.2, abych to moh předat dál a taky vám poskytnout poté další informace. Pokud se domluvíte mezi sebou, můžeme jet všichni z kroužku.

Přehled závodů v r. 2010

2. února 2010 v 18:50 | Honza |  Závody
Jak jsem slíbil, píšu vám zde termíny závodů, kterých se zúčastníme. Vrcholem je ZLATÁ UDICE, kam náš kroužek pojede reprezentovat 6 nejlepších z vás. O tomto závodě jsem se již kdysi zmiňoval, ale pro připomenutí, jedná se o soutěž družstev, která trvá dva dny a skládá se ze tří částí. Z lovu ryb udicí (závod probíhá na řece) a druhý den se závodí v RT (skish, arenberg, muška terče, muška dálka, zátěž dálka) a taky ve znalostech (poznávání ryb, rostlin a živočichů a testy - ty co s vámi právě děláme). Tato soutěž má tři kola - městské, krajské a celorepublikové, které se letos koná tady u nás v Ostravě. Takže pokud budete se snažit a budete trénovat máte možnost postoupit do republikového kola (kde poslední roky nechybí náš zástupce) a můžete tak změřit své dovednosti s ostatními závodníky z celé ČR.
Na Zlatou udici budu vybírat ty, kteří se budou snažit na trénincích - půjde jim RT a RZ a také podle výsledků z jednotlivých závodů. Takže se snažte a trénujte. Vy na to máte.

termíny závodů

17.4. Zámecký rybník - LRU do 15 let
24.4. Svinovské tůně - domácí závod - X. ročník, takže to bude velké
25.4. Šenov
1.5. Výškovické tůně
15.-16.5 ZLATÁ UDICE - městské kolo
4-6.6. ZLATÁ UDICE - krajské kolo

trénink 5.2.

2. února 2010 v 18:37 | Honza |  Tréninky
V pátek jsme opět a stále v tělocvičně. Kromě házení se koukneme i na teorii a to v podobě naší hry. konečně máte zase možnost se posunout blíže k cíli. Dokonce si budete moci hodit 2x!!! Nebude to ale zadarmo. Zopakujte si všechny dosud probrané otázky z testů - tedy celou první část. A jako bonus, kdo se bude snažit i v RT a dobře naháže, může si hodit potřetí!!! tím se vá cíl jistě přiblíží na dosah.
Prosím napište mi zde pokud se někdo bude pokoušet o povolenku ať vím, co vše sebou brát na trénink za věci.
Dneska jsme měli schůzku vedoucích mládeže v Ostravě, takže už znám termíny některých závodů, ty vám tady vyvěsím v novém článku. Máte se na co těšit.