Zítra přijďte všichni!!

14. května 2009 v 10:41 | Honza |  Tréninky
Zítra je důležitý trénink! Budeme se chystat na závody - Zlatou Udici, která bude probíht v sobotu i v neděli. Počítáme se všemi, kromě Barči a Kači, které nemohou. Jedná se o závody družstev, takže pokud byste nepřišli, naruříte tak možnost ostatním na dobré umístění. Veškeré informace vám řekneme zítra. Trénink bude asi déle než obvykle - cca do 18h kdo bude moci přijít dříve, tak ať příjde. Já už tam budu cca od 13h. Je toho docela hodně co si musíte vyzkoušet a nachystat.
Zkusíme jak jste na tom ve znalostech - poznávání ryb ale také rostlin a živočichů a pak si zkusíte zaházet na louce no a nakonec nachystáme všechny věci na chytání, abyste byli připraveni. Takže si vemte sebou i věci potřebné na navazování. Jedná se o nejdůležitější závod, tak prosím přijďte všichni. Nevadí když neuspějeme a zúčastníme se. Je to lepší než to, kdybyste vůbec nedorazili. Takže se těště na zítra:) je toho dost.

PS: učte se poznávání ryb, rostlin a živočichů - je to disciplína, na které se můžete umístit hodně dobře, protože jste šikovní. Tak se na to mrkněte:)

Jo a přidal jsem do galerie i fotky ze závodů z Bečkárny, ještě to doplním o foto ze Zámečku, ať si to můžete stáhnout
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama