Květen 2009

Zítra přijďte všichni!!

14. května 2009 v 10:41 | Honza |  Tréninky
Zítra je důležitý trénink! Budeme se chystat na závody - Zlatou Udici, která bude probíht v sobotu i v neděli. Počítáme se všemi, kromě Barči a Kači, které nemohou. Jedná se o závody družstev, takže pokud byste nepřišli, naruříte tak možnost ostatním na dobré umístění. Veškeré informace vám řekneme zítra. Trénink bude asi déle než obvykle - cca do 18h kdo bude moci přijít dříve, tak ať příjde. Já už tam budu cca od 13h. Je toho docela hodně co si musíte vyzkoušet a nachystat.
Zkusíme jak jste na tom ve znalostech - poznávání ryb ale také rostlin a živočichů a pak si zkusíte zaházet na louce no a nakonec nachystáme všechny věci na chytání, abyste byli připraveni. Takže si vemte sebou i věci potřebné na navazování. Jedná se o nejdůležitější závod, tak prosím přijďte všichni. Nevadí když neuspějeme a zúčastníme se. Je to lepší než to, kdybyste vůbec nedorazili. Takže se těště na zítra:) je toho dost.

PS: učte se poznávání ryb, rostlin a živočichů - je to disciplína, na které se můžete umístit hodně dobře, protože jste šikovní. Tak se na to mrkněte:)

Jo a přidal jsem do galerie i fotky ze závodů z Bečkárny, ještě to doplním o foto ze Zámečku, ať si to můžete stáhnout

Video ze závodů

12. května 2009 v 16:46 | Honza
Tak konečně jsem dodělal přehlídku toho jak jste si vedli na našich domácích závodech.

DŮLEŽITÉ!!!

7. května 2009 v 15:08 | Honza |  Tréninky
ZÍTRA 8.5. JE TRÉNINK JIŽ OD 9:00 HODIN a bude trvat přibližně do 17:00. ZLATÁ UDICE se blíží. Bude příští víkend 16-17.5. Zítra budem trénovat rybolovnou techniku a pak půjdete trénovat chytání na řeku. Účast na tomto tréninku je důležitá, prosím, zkuste dorazit všichni. Na oběd si můžeme na Bečkárně udělat párky. Pokud chcete něco jiného na jídlo, tak si jej vezměte s sebou.
ZLATÁ UDICE JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁVOD V ROCE, KDE MÁTE MOŽNOST POSTOUPIT AŽ NA REPUBLIKOVÉ KOLO. Uvidíte, že vám to půjde. Jste šikovní. Informace o závodech vám řeknu zítra na tréninku.
NA ZÁVODY POČÍTÁME S: VOJTOU, KRISTÝNOU, HONZOU M., LUKÁŠEM, LUCKOU, HONZOU L., TERKOU, MARTINEM, HANKOU.

TAK SI DOMA DOMLUVTE VOLNO NA PŘÍŠTÍ VÍKEND:)