NOVÁ RUBRIKA ZÁVODY

2. dubna 2009 v 10:13 | Honza |  Závody
Vytvořil jsem novou rubriku závody, kde se dozvíte termíny závodů, kterých bychom se měli zúčastnit. Takový malý přehled ať víte, kdy si přibližně udělat volno. Dále pak budu psát, kdo na jaké závody pojede. Neboť ne všude se budou moci všichni zúčastnit. Chci zdůraznit, že účast na závodech je pro vás možnost poznat revíry na Moravě a taky získat mnohdy krásné ceny. Závodů se budou účastnit ti, které vybereme - za odměnu (za účast na treninzích, snahu se něco naučit). Takže se může stát, pokud nebudete chodit na tréninky a pak budete chtít jet na závody, že vás nevybereme. Takže chválím všechny ty co pravidelně chodí.

Termíny závodů:

18.4. LRU zámeček Poruba
19.4. RT Lhotka (trojboj - skish, plachta, dálka) - vyzkoušení si spíše atmosféry závody v RT, určeno
pro ty, kteří alespoň dohodí na terč.

25.4. IX. ROČNÍK ZÁVODŮ V LRU O POHÁR SVINOSVKÝCH TŮNÍ
- závody na Bečkárně, doufám, že se jich zúčastníte všichni. Je potřeba mít do té doby povolenku.

26.4. LRU Šenov
16.-17. 5. městské kolo Zlaté udice
nejdůležitější závod v roce - doposavad každou skupinu reprezentoval tým 6 závodníků (4 žáci, 1 dorost, 1 žákyně). Letos budou možná změny. Budu vás informovat. Závodí se v LRU, RT a RZ (lov ryb jeden den, druhý den - rybolovná technika - 5 boj a poznávání rostlin ryb a živočichů + test) Chytání proběhne v sobotu 16.5 na Odře u Bečkárny a druhý den se přesuneme do Lhotky u Ostravy, kde proběhne RT a RZ.

5.-7.6. Krajské kolo Zlaté udice -j en pro ty, kteří se probojují z městského kola (postupují první z dorostu, první z dívek a taky první 4 žáci) Po krjaském kole následuje republikové kolo.

13.6. LRU Příborský pohár


toto jsou zatím známé termíny závodů. Na podzim ještě budou asi 2. Propozice jednotlivých závodů vám vždy sdělíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama