Duben 2009

V sobotu jsou závody na Bečkárně!!

23. dubna 2009 v 10:20 | Honza |  Závody
V sobotu jsou závody na Bečkárně, kam počítáme se všemi. Kromě Katky a Barči, které jsou omluveny. Můžete se těšit na krásné ceny a po vašem vystoupení minulý týden na Zámečku se těším na vaše úspěchy i na domácí vodě. :)
Pro ty, co se náhodou nedostaví zítra na trénink. Sraz bude v sobotu na bečkárně v 6:00 h. Propozice jsou tady na stránkách taky vyvěšeny, takže se na ně můžete kouknout a informovat rodiče. Konec je naplánován mezi 15:30 a 16:00h.

Takže ještě jednou: na závody jdete všichni kromě Barči a Katky. Ostatní se jich zúčastní, protože jste všichni šikovní a zasloužíte si to.

příprava na závody

23. dubna 2009 v 10:14 | Honza |  Tréninky
Ahoj ahoj ahoj:) Zítra si budeme chystat všechny věci na závody, které budou v sobotu na bečkárně. Tyto závody jsou trochu jiné než ty co byly na Zámečku, bude se chytat především na biče. Takže si budeme chystat všechny věci. Vemte si s sebou splávky, háčky, bročky, vše co potřebujete na to, abyste si udělali návazce. Taky i odhozové pruty, pro případ, že by na bič nic nebralo. Tak ať si to můžet zítra v klidu přichystat a nemusíte stresovat před závody, že to nestihnete.
Jinak ti, co ještě nemáte povolenku, si vás ještě trošku prozkoušíme a myslím, že si ji pak odnesete. Takže si klidně můžete přichystat i penízky a fotku (410,- Kč)

i o velikonocich mame trenink

9. dubna 2009 v 15:40 | Honza |  Tréninky
Zítra je normálně trénink. Zkusíme si jak jste na tom s teoretickými znalostmi - ať vám můžeme dát povolenku. A pokud vše stihnu připravit tak si zahrajete hru a pak půjdete chytat.

Za týden jsou první závody a pak další a další:) byla by škoda se jich nezúčastnit.

IX. ročník závodů v LRU o Pohár Svinovských tůní

2. dubna 2009 v 10:54 | Honza |  Závody
Těm, kteří ještě neví nic o našich závodech, které se uskuteční 25.4. 2009 na Bečkárně přikládám zde propozice a také plakát s uvedenými partnery akce. Jsou to závody pro všechny, kterým nebylo ještě 19 let a mají platnou povolenku, takže pokud máte nějakého kamaráda, příbuzného, který nechodí nikam do kroužku, ale má povolenku, klidně ho vemte s sebou.


NOVÁ RUBRIKA ZÁVODY

2. dubna 2009 v 10:13 | Honza |  Závody
Vytvořil jsem novou rubriku závody, kde se dozvíte termíny závodů, kterých bychom se měli zúčastnit. Takový malý přehled ať víte, kdy si přibližně udělat volno. Dále pak budu psát, kdo na jaké závody pojede. Neboť ne všude se budou moci všichni zúčastnit. Chci zdůraznit, že účast na závodech je pro vás možnost poznat revíry na Moravě a taky získat mnohdy krásné ceny. Závodů se budou účastnit ti, které vybereme - za odměnu (za účast na treninzích, snahu se něco naučit). Takže se může stát, pokud nebudete chodit na tréninky a pak budete chtít jet na závody, že vás nevybereme. Takže chválím všechny ty co pravidelně chodí.

Termíny závodů:

18.4. LRU zámeček Poruba
19.4. RT Lhotka (trojboj - skish, plachta, dálka) - vyzkoušení si spíše atmosféry závody v RT, určeno
pro ty, kteří alespoň dohodí na terč.

25.4. IX. ROČNÍK ZÁVODŮ V LRU O POHÁR SVINOSVKÝCH TŮNÍ
- závody na Bečkárně, doufám, že se jich zúčastníte všichni. Je potřeba mít do té doby povolenku.

26.4. LRU Šenov
16.-17. 5. městské kolo Zlaté udice
nejdůležitější závod v roce - doposavad každou skupinu reprezentoval tým 6 závodníků (4 žáci, 1 dorost, 1 žákyně). Letos budou možná změny. Budu vás informovat. Závodí se v LRU, RT a RZ (lov ryb jeden den, druhý den - rybolovná technika - 5 boj a poznávání rostlin ryb a živočichů + test) Chytání proběhne v sobotu 16.5 na Odře u Bečkárny a druhý den se přesuneme do Lhotky u Ostravy, kde proběhne RT a RZ.

5.-7.6. Krajské kolo Zlaté udice -j en pro ty, kteří se probojují z městského kola (postupují první z dorostu, první z dívek a taky první 4 žáci) Po krjaském kole následuje republikové kolo.

13.6. LRU Příborský pohár


toto jsou zatím známé termíny závodů. Na podzim ještě budou asi 2. Propozice jednotlivých závodů vám vždy sdělíme.

Konečně je venku pěkně

2. dubna 2009 v 8:55 | Honza |  Tréninky
Konečně to venku vypadá lépe. Takže pokud počasí vydrží i zítra tak budeme především trénovat chytání na bič. Na začátku si opět jen napíšeme krátký test (kdo bude chtít psát test na povolenku - není problém, stačí oznámit na začátku) No a potom půjdeme chytat. Ať víte jak nachytat co nejvíc ryb:) Závody se blíží - studujte ať můžete získat povolenku a jít na závody. Na tréninky pokud se bude chytat si vemte aspoň někdo červy. Ať máte na co chytat. Stačí jedna krabička pro všechny. Jestli budete chtít více zachytat, příjďte už dřív .Klidně v 15:00. My už tam budeme.