Teorie a pak praxe

26. března 2009 v 10:12 | Honza |  Tréninky
Včera jsem se jen tak prohrabával ve stole na bečkárně a našel jsem tam velmi zajímavé cvičné testy, které se vám budou hodit, pokud budete chtít získat povolenku a taky pokud se budete chtít i zúčastnit nejdůležitějšího závodu v roce - Zlaté udice. Doposavad to bylo tak, že se jej účastnil tým 6 lidí, který nás reprezentoval. Uvidíme, jak to bude letos, možná budou změny, ale pokud se jej budete chtít zúčastnit, snažte se:) Reprezentovat nás budou jen ti kteří si to zaslouží.
To jsem odbočil. Zítra teda si napíšeme na začátku pár cvičných testů, ať vidíme jak na tom jste, procvičíme si opět navazování a pak pokud venku nebude špatné počasí, půjdeme k vodě si to, co už umíte vyzkoušet v praxi. Závody se blíží a kdo na ně bude chtít jít, měl by mít do té doby povolenku. Ale myslím si, že to u vás nebude problém, protože jste šikovní. Takže se nebojte a občas jen koukněte na řád:)
V nejbližší době tady umístím i seznam závodů, kterých bychom se měli účastnit, ať víte, které dny si máte rezervovat doma volno (ať třeba nejedete
chalupu nebo k babičce) :)

PS: JESTLI MÁTE DOMA UŽ NĚJAKÉ SVÉ SPLÁVKY, VEMTE SI JE SEBOU, AŤ SI MŮŽETE UDĚLAT SVÉ NÁVAZCE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama