Listopad 2008

Trénink 21.11.2008

20. listopadu 2008 v 10:40 | Honza |  Tréninky
Pokud bude pěkné počasí budete chytat ryby, takže si klidně vemte s sebou své vybavení (háčky, splávky, silony, červy atd...) budete chytat na biče. Ty vám půjčíme. Pokud bude špatné počasí budete uvnitř v teple se učit znalosti. Samozřejmě si zahrajete na zaátku hru.

Další otázky ke hře

20. listopadu 2008 v 10:14 | Honza

Dalších 5 otázek do naší hry vám zadáme opět na začátku tréninku.

Minule už se konečně vydali i další na trať, ale Honza je stále ve vedení.


Jak si vedete...

13. listopadu 2008 v 10:16 | Honza

Hra Za tajemstvím Bečkárny se nám už rozběhla, ale moc z vás se ještě nevydalo na cestu. Další možnost budete mít opět v pátek. Otázky vám zadáme na začátku tréninku. Momentálně vede Honza, který se všem ostatním opět vzdálil.

trénink 14.11.2008

13. listopadu 2008 v 10:10 | Honza |  Tréninky
Opět nebudete potřebovat nic než prupisku a pokud bude zima tak teplé oblečení. Na začátku budeme pokračovat ve hře Za tajemstvím Bečkárny. A poté se budeme věnovat RT a RZ.

Trénink 7.11.2008

6. listopadu 2008 v 15:32 | Honza |  Tréninky
Protože stále nemůže chytat, budeme se opět věnovat RT a znalostem. Nemusíte si sebou nic brát, jen odpovědi na otázky. Na začátku si zahrajete hru. Uvidíme jestli doženete Honzu, nebo se vám opět vzdálí. Přeji krásný zbytek dne a zítra ahoj

Pokračujete na cestě za tajemstvím

2. listopadu 2008 v 17:48 | Honza
Jsou tady další otázky, kterými se vám snažíme ztížit cestu za vaším vítězstvím. Zatím vede Honza, který již v pátek mohl hrát, takže má před vámi náskok. Ale nebojte se ničeho, a snažte se jej dohnat.

OTÁZKY:

1. Která kaprovitá ryba má na tlamě masité vousky?
a) Lín obecný
b) ouklej obecná
c) karas obecný

2. Mezi povolené technické prostředky lovu NEPATŘÍ:
a) čeřínek
b) echolot
c) výbušniny

3. Jakou zákonnou míru má ŠTIKA OBECNÁ na
pstruhovém revíru?
a) 40 cm
b) nemá míru
c) 50 cm

4. Smějí být používány za nástrahu ryby lososovité?
a) ne, pokud nedosahují nejmenší stanovené míry
b) ne
c) ano

5. Jak se nazývá rybolovný styl, při kterém se loví se splávkem?
a) plavaná
b) položená
c) přívlač

Nebojte se vypracovat otázky sami, rodiče vám samozřejmě mohou pomoci, ale zkuste to nejdříve sami. Hodně štěstí

Pochvala pro malého Honzu

2. listopadu 2008 v 17:22 | Honza
Musím pochválit malého Honzu, který jako jediný (nepočítám Lukáše s Vojtou),v pátek dorazil na trénink. A nejen to, měl přichystané správné odpovědi na otázky do hry Za tajemstvím Bečkárny, takže si ji mohl zahrát. Potom poctivě trénoval RT, takže JEŠTĚ JEDNOU HO CHVÁLÍM. JEN TAK DÁL!
A vám všem ostatním chci připomenout naši dohodu. Když víte, že nepříjdete na trénink, tak nám to dejte vědět! Nebudeme se na vás zlobit, ale aspoň víme s kolika z vás máme počítat. Máme pro vás připravený program a tím, že vás příjde méně jej nabouráte. Třeba teď pro vás jsem měl nachystanou hru, a Radim vám přinesl ukázat několik druhů ryb (živých), které můžete někdy chytnout, ale často je nepoznáte (hořavka, slunka, střevle atd..) Takže příště piště.